ברצינות? המורים והילדים פוגשים הרבה אנשים במהלך היום מחוץ לבית הספר, מה יעזור להיבדק פעם אחת לקורונה? או שהולכים לדרוש מהמורים שגם ככה משקיעים את כל כולם במקצוע החשוב של ההוראה להיבדק כל יומיים? מילא למדוד חום, לעטות מסכה ולהשתדל לשמור על הגיינה (למרות שלדרוש מילדים בגילאי יסודי לשמור על הגיינה זה כמו לדרוש מחתול להפסיק ליילל) אבל לכפות בדיקות רפאויות?! לאן הגענו?!

נהג רכב נהרג במרדף משטרתי בחיפה.

 אנחנו זועקים על הפרובוקטיביות בקליפ המוזיקלי של עדי ביטי, כואבים על ילדינו ששנת הלימודים שלה כל כך לא יציבה, ומתרגשים מכל מחווה של טוב ונתינה שמתפרסמת ברשת כמו הצלת בעלי חיים ועזרה לקשישים אבל טועים בחינוך הצעירים ולא מלמדים להוריד את האגו מהכביש ולא מטפחים את תרבות הנהיגה בארץ והמושג “דרך ארץ” נעלם כשאנחנו נוהגים?

זה קרה באזור שדרות אבא חושי ליד אוניברסיטת חיפה, כשהמשטרה ניסתה לגרום לרכב שנסע במהירות מופרזת, לעצור בצד. הוא לא עצר, נסע ונכנס בעמוד תאורה כשהרכב מיד התחיל לעלות בלהבות. נעצרו 5 חשודים בפרשה, כולם צעירים, ארבעה בני 20 ואחד בן 17.

עליית מספרים בנדבקים מוירוס הקורונה במדינות שונות ביניהן מקסיקו, ברזיל ואוקראינה

רק אל תשכחו את הפרופורציות של יחס הנדבקים לגודל האוכלוסייה, לא כל הנדבקים חולים                                      ואמנם במקסיקו מערכת הבריאות אמנם נחשבת בין הטובות באמריקה הלטינית, אומרים כי יש קשיים בהעברת מכשור באופן בינלאומי ולמרות שהרופאה שם נגישה לכלל האוכלוסייה, עולה הביקוש על ההיצע וכך גם בברזיל.. באוקראינה למי שאין כסף לרופאים פרטיים עלול ליפול לידיהם של שרלטנים ומתחזים.בכל אופן חשוב לבצע הנחיות ולשמור על עצמנו כמובן.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן